Jaka odżywka dla rzęs? Najlepsze kosmetyki do rzęs.

Jak długo trzeba czekać na efekt działania odżywki

Odzywki do rzęs na dobre zagościły już w naszych kosmetyczkach. Niemal każda kobieta przynajmniej raz kupiła jakąkolwiek odżywkę, aby na własnej skórze, lub lepiej „na własnych” rzęsach przekonać się o jej właściwościach. Oferta odzywek cały czas się powiększa i mamy coraz więcej produktów do wyboru. Jednak, która z odżywek dostępnych na rynku, może nam zagwarantować najszybsze i najbardziej spektakularne efekty?

Co działa najlepiej?

Jeśli myślisz, że twoje rzęsy urosną w pierwszą noc po użyciu odżywki, jesteś w błędzie! Potrzeba kilku tygodni, a nawet miesięcy regularnego stosowania aby twoje rzęsy zaczęły szybciej rosnąć. Aby wzmocnić efekty, wielu producentów, np. Long 4 Lashes oferuje nam nie tylko odżywkę, lecz także Long 4 Lashes tusz do rzęs, który wzmacnia działanie odzywki i przyśpiesza efekty. Pamiętajmy jednak, że rzęsy są bardzo delikatne i musimy dać im czas, aby poprawić ich kondycję na długo.

Im droższy tym lepszy?

Ceny odzywek do rzęs zaczynają się już od kilkunastu złotych. Właśnie tyle kosztuje odżywka Regenerum, która przez wiele użytkowniczek jest oceniana jako jeden z najlepszych produktów na rynku. W tym przypadku zasada „im drożej tym lepiej” nie ma zastosowania i nie sprawdza się. Niestety jedna odżywka nie jest w stanie pomóc wszystkim, ponieważ każdy z nas potrzebuje innych substancji aktywnych. Jeśli Regenerum ci nie pomogło, wypróbuj Biotebal, aktywne serum, które na pewno wzmocni i wydłuży twoje rzęsy szybciej niż myślisz.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *