Jaka odżywka dla rzęs? Najlepsze kosmetyki do rzęs.

Odżywka, tusz czy sztuczne rzęsy?

Obecne trendy nakazują nam posiadać piękne, głębokie, pełne gęstych długich rzęs spojrzenie. Niestety mało która z nas może pochwalić się naturalnie gęstymi i długimi rzęsami. Aby temu zaradzić możemy je codziennie tuszować, nakleić sztuczne lub zacząć stosować odzywki wzmacniające. Te ostatnie są ostatnio bardzo popularne. Czy naprawdę produkty do rzęs mogą przynieść aż tak duże efekty. Z pewnością tak, jednak trzeba wiedzieć, jaką odżywkę do rzęs powinniśmy wybrać.

Nie bój się próbować!

Niestety nie da się powiedzieć, która odżywka do rzęs okaże się skuteczna i która przyniesie nam upragniony efekt. Wiele kobiet, które przez kilka tygodni korzystały z Regenerum jednej z najbardziej popularnych odzywek, niemal od razu zauważyło widoczne efekty. Niestety z drugiej strony, jest grupa kobiet, które nie odczuły różnicy i musiały szukać kolejnych odzywek, np, Long 4 Lashes serum do rzęs. Każda odżywka ma inny skład i inne właściwości, więc trudno powiedzieć, która przyniesie najlepsze efekty.

Zrezygnuj ze sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy to dobre rozwiązanie na sylwestra lub inną, ważną imprezę. Na co dzień jednak lepiej z nich zrezygnować i wybrać tusz, który nie obciąża oraz dodatkowo wzmacnia rzęsy, np. Long 4 Lashes tusz do rzęs.
Pamiętaj, że tusz I odżywka nie niszczą twoich rzęs I nie obciążają oczu. Wybieraj więc te rozwiązania, które najmniej ci szkodzą.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *