Lifting rzęs – dlaczego warto

Lifting rzęs stał się przełomową metodą ich pielęgnacji. Z całą pewnością umożliwia uzyskanie zaskakującego efektu, który utrzymuje się przez dłuższy czas! Warto więc dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej!

Co daje lifting rzęs?

Lifting rzęs to innowacyjna metoda pozwalająca na poprawę wyglądu swoich rzęs. Dzięki temu zabiegowi rzęsy stają się wywinięte, podniesione oraz dłuższe. Zauważyć można również pojawiające się gęste rzęsy, które zaczynają wyrastać po zabiegu. Sam zabieg jest dość prosty, ale daje spektakularne efekty, jakich nie dałaby żadna odżywka do rzęs. Na pewno polecany jest on paniom, które chciałyby poprawić wygląd swoich naturalnych rzęs i dodać im objętości. Jest to doskonała alternatywa dla przedłużania rzęs, ponieważ dzięki liftingowi wyglądają one w pełni naturalnie i nie są niczym obciążone.

Dlaczego warto zdecydować się na lifting rzęs?

Z całą pewnością zabieg liftingowania rzęs ma wiele zalet, zwłaszcza w porównaniu z innymi metodami pielęgnacji rzęs. Jego największym atutem jest to, że nie uszkadza on rzęs, ale jednocześnie znacząco je unosi i podkręca. Zaletą jest także jego dostępność, ponieważ wykonać go można nawet w najmniejszych salonach kosmetycznych. Warto zdecydować się na zabieg, jeśli naturalne rzęsy nie spełniają oczekiwań lub zostały zniszczone przez często wykonywane zabiegi przedłużania.

Jakie są koszta liftingu rzęs?

Aby mieć piękne i gęste rzęsy nie trzeba wydać majątku. Za jednorazowy lifting zapłacić trzeba od 100 do 150 złotych w zależności od oferty salonu. Lifting rzęs cena może być zależna także od rodzaju używanych kosmetyków.

Czy lifting rzęs faktycznie działa i, co najważniejsze, jak działa?

Lifting rzęs jest jednym z obecnie najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych przeznaczonych na rzęsy. Odpowiednio wykonany zabieg unosi rzęsy u ich nasady, co sprawia, że stają się one widoczne nawet bez potrzeby nakładania tuszu! Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, zwłaszcza dla pań, które nie lubią wykonywać codziennego zabiegu. Efekty utrzymują się dość długo, ponieważ aż do 8 tygodni, co jest czasem żywotności rzęs. Najważniejsze jest to, iż zabieg ten nie obciąża rzęs, czyli przyczynia się on do ich wzmocnienia i odżywienia, ale nie powoduje mikrouszkodzeń ani osłabienia struktury rzęsy. Powodzenie całego zabiegu oraz finalny efekt zależne są on podatności rzęs na ich odkształcanie, ponieważ podczas tej metody, rzęsy zostają wywinięte delikatnie do góry, co ma pomóc w utrwaleniu ich kształtu. Po zabiegu nie ma potrzeby tuszowania rzęs ani korzystania z zalotki.

Atutem tego zabiegu jest również to, że jest on w pełni bezbolesny i nieinwazyjny. Sprawia to, że nie niesie on ze sobą żadnego ryzyka i może być wykonywany nawet u pań z wrażliwymi oczami. Oczywiście o ewentualnych alergiach i nadwrażliwościach zawsze należy powiadomić kosmetyczkę. Nie trzeba także korzystać z dodatkowej ochrony po zabiegu, ponieważ metoda ta jest niezwykle delikatna i nieobciążająca. Dzięki temu efekt jest bardzo subtelny.

 

Dodaj komentarz