Jaką odżywkę do rzęs warto wybrać? 

Rynek aż wrze od konkurencji, która regularnie rywalizuje w opracowaniu jak najlepszego składu dla swojego produktu. Nas jednak powinny interesować tylko te, które w swoim wyposażeniu mają najwięcej naturalnych składników, a także witamin. Co jeszcze jest istotne przy wyborze odżywki?

Jeśli jesteśmy uczulone na poszczególne substancje to tym bardziej musimy przyłożyć się do przestudiowania ich składu. Na polskim rynku znajdziemy ceny takich produktów zaczynające się nawet od 30 złotych, a kończące na ponad 200. Od czego to zależy? Przede wszystkim od ilości umieszczenia w nich kontrowersyjnej substancji używanej do leczenia jaskry, jaką jest Bimatoprost. Nierzadko zdarza się, że najczęściej reklamowane odżywki mają niewiele wspólnego ze zdrowym wyglądem, bowiem nasączone są substancjami, wykazującymi się szybkim działaniem, ale także szkodzącymi naszemu oku.

Na to, jakie odżywki sprawdzą się u najlepiej, warto odpowiedzieć sobie samemu. W zależności od naszych preferencji mamy dostępne suplementy, w których występuje szczoteczka, ale też cienki pędzelek. Jeśli wolimy nakładać nasz produkt wzdłuż rzęs to warto wybrać te o klasycznym wyglądzie. Jeśli jednak odżywka lepiej będzie praktykowana przez nakładanie jedynie na początek rzęsy to cienki pędzelek sprawdzi się idealnie.

Dodaj komentarz